ANSATTE I FOF AARHUS´ ADMINISTRATION

Billede af FOF-medarbejder Søren
Direktør

SØREN PETER HANSEN

Billede af FOF-medarbejder Lone
SOUSCHEF & AFDELINGSLEDER

LONE HUSTED

Bevægelse, handicap- og specialundervisning, FVU og OBU

lone@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Vibeke
AFDELINGSLEDER

Vibeke Rosendal

Sprog, musik og humanistiske fag

vibeke@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Merete
Afdelingsleder

MERETE CALLESEN

Foredrag, debat- og kulturarrangementer, Kulturhøjskolen, Opera- og Kulturrejser

merete@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lone
AFDELINGSLEDER

LONE SKOVLUND

Kreative fag, madlavning og IT og sejlads

lone.s@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Helle
TEAMLEDER

HELLE LØCKE

Økonomi og løn

bogholderi@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Elena
ØKONOMI-MEDARBEJDER

ELENA BANG NIELSEN

Økonomi og løn

bogholderi@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lene
TEAMLEDER

LENE NORDFELDT IVERSEN

Kommunikation og markedsføring

lene@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Elfrida
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

ELFRIDA JENSEN

Kommunikation og markedsføring

elfrida@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Isolde
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

ISOLDE HORNUNG-NISSEN

Kommunikation og markedsføring

isolde@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Mathilde
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

MATHILDE FUGL

Kommunikation og markedsføring

mf@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Astrid
STUDENTERMEDHJÆLPER

ASTRID MELDGAARD

Kommunikation og markedsføring

astrid@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Rikke
HR-MEDARBEJDER

RIKKE AGERGAARD

Billede af FOF-medarbejder Mariacelina
HR-STUDENTERMEDARBEJDER

MARIACELINA THORGAARD

Billede af FOF-medarbejder Anne
KURSUSSEKRETÆR

ANNE KIRK

Kreative og manuelle fag

anne@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Dorthe
KURSUSSEKRETÆR

DORTHE JENSEN

Administration

dorthe@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Maj-Britt
KURSUSSEKRETÆR

MAJ-BRITT MUNK

Sprog, musik og humanistiske fag

maj-britt@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Dorte
KURSUSSEKRETÆR

DORTHE DJERNÆS

Sprog, musik og humanistiske fag

dorthed@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Helle
KURSUSSEKRETÆR

HELLE KRISTENSEN

Bevægelsesområdet

helle@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lone
KURSUSSEKRETÆR

LONE KANDELSDORFF

Bevægelses- og handicapområdet

lone.k@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Supattra
KURSUSSEKRETÆR

SUPATTRA SANG-NGAM

Bevægelse og danskundervisning

supattra@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Jonas
PROJEKTMEDARBEJDER

JONAS KROGH NØRDAM

Udvikling og implementering

jonas@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Katrine
AKTIVITETSMEDARBEJDER

KATRINE PRIMDAL

Udvikling og implementering

katrine.p@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Tove
KONSULENT

TOVE JENSEN

Kreative og manuelle fag

tove@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Birthe
KONTORMEDARBEJDER

BIRTHE MELDGAARD

Foredrag og Kulturhøjskolen

birthem@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Jørgen
FOTOGRAF

JØRGEN DISWAL

Foto og video

diswal@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Jacob
TEKNISK PERSONALE

JACOB ANCHER IVERSEN

Servicemedarbejder

jacob@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Kenn
TEKNISK PERSONALE

KENN MARQUART

Servicemedhjælper

kenngerda@gmail.com