ANSATTE I FOF AARHUS´ ADMINISTRATION

Billede af FOF-medarbejder Søren
Direktør

SØREN PETER HANSEN

Billede af FOF-medarbejder Lone
SOUSCHEF & AFDELINGSLEDER

LONE HUSTED

Bevægelse, handicap- og specialundervisning, FVU og OBU

lone@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Vibeke
AFDELINGSLEDER

VIBEKE ROSENDAL

Sprog, musik og humanistiske fag

vibeke@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Merete
Afdelingsleder

MERETE CALLESEN

Foredrag, debat- og kulturarrangementer, Kulturhøjskolen, Opera- og Kulturrejser

merete@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lone
AFDELINGSLEDER

LONE SKOVLUND

Kreative fag, madlavning, IT og sejlads

lone.s@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Helle
TEAMLEDER

HELLE LØCKE

Økonomi og løn

bogholderi@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lene
TEAMLEDER

LENE NORDFELDT IVERSEN

Kommunikation og markedsføring

lene@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Isolde
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

ISOLDE HORNUNG-NISSEN

Kommunikation og markedsføring (barselsorlov)

isolde@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Mathilde
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

MATHILDE FUGL

Kommunikation og markedsføring

mf@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Astrid
KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

ASTRID MELDGAARD

Kommunikation og markedsføring (barselsvikar)

astrid@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Malene Nees Damborg
KOMMUNIKATIONSPRAKTIKANT

MALENE NEES DAMBORG

Kommunikation og markedsføring

malene@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Rikke
HR-MEDARBEJDER

RIKKE AGERGAARD

Billede af FOF-medarbejder Mariacelina
PROJEKTMEDARBEJDER

MARIACELINA THORGAARD

HR, administration og økonomi

mariacelina@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Nanna Dybro
HR-PRAKTIKANT

NANNA DYBRO

Billede af FOF-praktikant Rebecca
STUDENTERMEDHJÆLPER

REBECCA FREDENSLUND

Bevægelse samt handicap- og specialundervisning

rebecca@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Elfrida
PROJEKTKOORDINATOR

ELFRIDA S. JENSEN

Projekt og udvikling

elfrida@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Sofie Lykke Nielsen
PROJEKTMEDARBEJDER

SOFIE LYKKE NIELSEN

Projekt og udvikling

sofie@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Anne
KOORDINATOR

ANNE KIRK

Kreative og manuelle fag samt foreningsforedrag

anne@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Gitte
KURSUSSEKRETÆR

GITTE LOLK

Forkontoret

gitte@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Dorthe
KURSUSSEKRETÆR

DORTHE JENSEN

Administration

dorthe@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Signe Lund Christoffersen
KOORDINATOR

SIGNE LUND CHRISTOFFERSEN

Billede af FOF-medarbejder Maj-Britt
KURSUSSEKRETÆR

MAJ-BRITT MUNK

Sprog, musik og humanistiske fag

maj-britt@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Dorte
KURSUSSEKRETÆR

DORTHE DJERNÆS

Sprog, musik og humanistiske fag

dorthed@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Lone
KURSUSSEKRETÆR

LONE KANDELSDORFF

Bevægelses- og handicapområdet

lone.k@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Supattra
KOORDINATOR

SUPATTRA SANG-NGAM

Billede af FOF-medarbejder Siv Luise Krog
STUDENTERMEDHJÆLPER

SIV LUISE KROG

Billede af FOF-medarbejder Birthe
KONTORMEDARBEJDER

BIRTHE MELDGAARD

Foredrag og Kulturhøjskolen

birthem@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Kia
KOORDINATOR

KIA BERTELSEN

Foredrag og kultur mm.

kia@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Tove
KURSUSSEKRETÆR

TOVE JENSEN

Kreative og manuelle fag

tove@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Jørgen
FOTOGRAF

JØRGEN DISWAL

Foto og video

diswal@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Jacob
TEKNISK PERSONALE

JACOB ANCHER IVERSEN

Servicemedarbejder

jacob@fof-aarhus.dk
Billede af FOF-medarbejder Kenn
TEKNISK PERSONALE

KENN MARQUART

Servicemedhjælper

kenngerda@gmail.com