Ferie og lukkedage

Ferieplan for sæsonen 2019/2020

Efterårsferie 12.10.2019-20.10.2019
Juleferie 21.12.2019-02.01.2020
Vinterferie 15.02.2020-23.02.2020
Påskeferie 04.04.2020-13.04.2020
Bededagsferie 08.05.2020-11.05.2020
Kr. Himmelfartsferie 21.05.2020-24.05.2020
Grundlovsdag 05.06.2020
Pinseferie 30.05.2020-01.06.2020

Alle dage er inkl.

 Vær opmærksom på at der på nogle hold kan forekomme afvigelser i forhold til ferieplanen.