Ferie og lukkedage

Ferieplan for sæsonen 2020/2021

Efterårsferie 10.10.2020-18.10.2020
Juleferie 19.12.2020-03.01.2021
Vinterferie 20.02.2021-28.02.2021
Påskeferie 27.03.2021-05.04.2021
Bededagsferie 30.04.2021-02.05.2021
Kr. Himmelfartsferie 13.05.2021-16.05.2021
Grundlovsdag 05.06.2021
Pinseferie 22.05.2021-24.05.2021

Alle dage er inkl.

 Vær opmærksom på at der på nogle hold kan forekomme afvigelser i forhold til ferieplanen.