Kontoret er gået på sommerferie, vi er retur ved telefonerne igen den 6. august. Hjemmesiden holder ikke ferie og er klar til at betjene dig. God sommer 🌞
Tilmelding til nyhedsbrevKontoret er gået på sommerferie, vi er retur ved telefonerne igen den 6. august. Hjemmesiden holder ikke ferie og er klar til at betjene dig. God sommer 🌞
Tilmelding til nyhedsbrevLouise Wase har undervist i 8 år, før hun for nylig begyndte at undervise i bl.a. seniortræning og stram-op hos FOF. Louise har selv været elitesvømmer og deltaget i mange fitnesskonkurrencer.
Hos FOF har vi kursisterne i fokus. Her motiverer og hjælper vi til at yde dit bedste gennem træning, der passer til din krop, så du samtidig får en sjov og god oplevelse med hjem. Du møder hos FOF op i trygge rammer med velkendte ansigter og bliver en del af et tæt socialt fællesskab.
MANGLER DU MOTIVATION TIL AT KOMME I GANG MED TRÆNING, SÅ HAR LOUISE SAMLET 5 RÅD TIL DIG HER:
Vil du gerne i gang med bevægelse og træning?
Find aktuelle hold nær dig i Horsens, Hedensted, Vejle eller Billund her.